Minėjome PASAULINĘ GYVŪNŲ GLOBOS DIENĄ

Progimnazijos 1-4 klasių mokiniai spalio 4 dieną bendruomenę pakvietė paminėti PASAULINĘ GYVŪNŲ GLOBOS DIENĄ, kurios misija – pagerbti visas gyvūnų gyvybės formas bei žmonijos ir gyvūnijos tamprų ryšį, padėkoti gyvūnams už jų didžiulę svarbą žmonių gyvenime, suteikiant žmogaus gyvenimui daugiau džiaugsmo ir prasmės.

4a, 4b,4c, 4d klasių mokiniai (mokytojos Daina Imbrasienė, Asta Sagatienė, Regina Juciuviene ir Danguolė Abramavičiene) šiai dienai ruošėsi visą savaitę: rinko mįsles, patarles ir anekdotus apie naminius gyvūnus, mokėsi liaudies žaidimų, kurių veikėjai yra naminiai gyvūnai, piešė, fotografavo savo augintinius. Taip pat 4 klasių mokiniai atliko statistinį tyrimą ir išsiaiškino, kiek ir kokių gyvūnėlių augina 1-4 klasių mokinių šeimos.

Smalsieji 2a, 2b, 2c, 2d ir 2e klasių mokiniai (mokytojos: Danutė Balnienė, Elvyra Lašienė, Renata Orlovienė, Eglė Kunigonienė, Živilė Kalesnykienė) Pasaulinę gyvūnų globos dieną pažymėjo turiningomis pamokomis Aukštaitijos nacionaliniame parke. Mokiniai lankėsi „Paukščių kaime“. Čia ūkio šeimininkai pristatė auginamus paukščius ir naminius gyvūnus. Visi kartu kepė ant laužo „Pirato akį“ ir vaišinosi sausainiais su arbata. Vėliau aplankė žymųjį Ladakalnį, Ginučių piliakalnį, stabtelėjo prie Ginučių vandens malūno. Aptarę nacionalinio parko gamtos ypatumus, kupini nepakartojamų įspūdžių, mažieji keliautojai patenkinti grįžo namo.

Informaciją apibendrino

direktoriaus pavaduotoja ugdymui Justina Naujalytė-Žiauberienė