Patyriminė pamoka „Migruojantys paukščiai“

Pradinių klasių vyr. mokytojos Reda Biekšienė, Rasa Bakutienė, Jolita Šiukštulienė ir Danguolė Abramavičienė į gamtos pažinimo pamoką pasikvietė ornitologą Gediminą Petkų. 1a, 1b, 1c ir  4a klasių mokiniai sužinojo, kokie paukščiai gyvena šalia mūsų, klausėsi ir imitavo jų balsus, žaidė įvairius žaidimus, pro teleskopą bei žiūronus mokyklos kieme stebėjo paukščius.

Skaityti daugiau

Trečiokai lankosi Panevėžyje

Ar įmanoma per vieną dieną pasivažinėti siauruku, aplankyti stumbrus, išsiaiškinti lėlių kūrimo paslaptį, pažiūrėti spektaklį ar dar patiems tapti aktoriais? Į šį klausimą atsakyti galėtų tik 3a, 3b, 3c, 3d  klasių mokiniai (vyr. mokytojos Rita Račiūnienė, Aušra Ilgevičienė, Rasa Viburienė, Ona Jaraminienė), kurie  spalio 16 d., 17 d. vyko į Panevėžį. Lėlių vežimo teatre  mokiniai žiūrėjo spektaklį „Alavinis  kareivėlis“, o po  spektaklio dalyvavo edukacijoje „Lėlės lagamine“.  Vaikai susipažino su Panevėžio lėlių vežimo teatro istorija, aktoriais, spektakliais, scenografijomis. Išsiaiškino, kaip veikia lėlių mechanizmas, kokiomis skirtingomis technikomis jos pagamintos, kokios medžiagos naudojamos lėlėms sukurti. Edukacinės programos metu mokiniai  pamėgino suvaidinti spektaklį su teatro lėlėmis.  

Skaityti daugiau

Septintokų pamoka MO muziejuje

Septintokams, gimusiems jau nepriklausomoje Lietuvoje,  nelengva suvokti visus suvaržymus, slėgusius 90-ųjų  meto žmones ir jų gyvenimą. Spalio 24 d. 7c klasės mokiniai su klasės vadove Auksuole Šetkuviene MO muziejuje aplankė parodą „Rūšių atsiradimas. 90-ųjų DNR“ ir gilinosi, kaip didelių lūžių ir pokyčių metas suformavo jų tėvus. Mokiniai atliko užduotis ir patys gilinosi bei vėliau draugams pristatė įvairius parodos skyrius. Ypač smagu buvo paklausyti tų laikų muzikos ir pabandyti pažaisti pirmuosius kompiuterinius žaidimus. 

Skaityti daugiau