Spektaklis ,,Trys paršiukai”

Kovo 29 dieną Simono Stanevičiaus progimnazijos priešmokyklinių grupių vaikai ,,Bitutės” ir ,,Katinėliai“  svečiavosi pas kaimynus ,,Jovarėlis”.

Žiūrėjome spektaklį ,,Trys paršiukai”. Šis spektaklis vaikams labai patiko, nes vaidino buvusios vaikų auklėtojos bei turėjo galimybę pabendrauti su savo draugais.

Pilni įspūdžių ir emocijų sugrįžome į mokyklą. 

Išvyka į kiną

Kovo 29 dieną 3D klasės mokiniai lankėsi kino teatre “Forum Cinemas Akropolis”. Žiūrėjome filmą „Karalienės korgis“, kuriame pasakojama apie mylimiausią Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II šunelį Reksą. Smagiai ir turiningai kartu praleidome laiką. Ačiū Aistės mamytei Šarūnei už pagalbą organizuojant išvyką.

Kvadrato varžybosKovo 25 dieną Simono Stanevičiaus progimnazijoje vyko draugiškos tarpklasinės kvadrato varžybos. Varžybose dalyvavo ir kovojo dėl pergalės  5A, 5B ir 5C klasės.
Visos komandos labai stengėsi surinkti kuo daugiau taškų savo komandai. 
Pirma vieta- 5C,
Antra vieta- 5B,
Trečia vieta- 5A.

Renginį organizavo kūno kultūros mokytojai: S. Stundienė ir S. Šlekys.

Respublikinė konferencija „Kol mes visi kaip vienas“

2019 m. kovo mėn. Vilniaus Radvilų gimnazijoje vyko  Respublikinė 7–12 klasių mokinių integruota tikybos-dailės-geografijos-pilietiškumo konferencija „Kol mes visi kaip vienas“, skirtai paminėti 2019-uosius– Jėzuitų misijos Lietuvoje, Lietuvos Nepriklausomybės kovų atminimo bei Pasaulio lietuvių metus. Konferencijoje už parengtus ir perskaitytus pranešimus padėkos raštais buvo apdovanotos Simono Stanevičiaus progimnazijos mokinės:

Emilija Pacauskaitė ir Greta Ramanauskaitė.

Respublikinis „Matmintinio“ finalas

Kovo 23 dieną Kaune   Vytauto Didžiojo universiteto informatikos fakultete    vyko „Matmintinio“ respublikinis finalas.  Konkurse dalyvavo apie 100 mokinių iš visos Lietuvos. Matmintinis – žodis, sudarytas iš žodžių „MATematikos MINTINas skaičiavimas“. Šiuo žodžiu apibūdina kompanijos Miksike sukurtą mintino skaičiavimo lavinimo programą, kurios pagrindu vyksta tarptautinis turnyras. Žaidžiant šį žaidimą lavinamas mintinas skaičiavimas, skatinama greita reakcija. 

 Šiemet respublikiniame Matmintinio konkurse dalyvavo 7c klasės mokinės Simona Zavurskytė ir Agnė Balcevičiūtė. 

Sveikiname  šaunias dalyves ir tikimės, kad entuziazmas, įtraukęs mus į prasmingą veiklą – į respublikinį matematikos konkursą, neišblėso.  

Amatų diena

Kovo 23 dieną Simono Stanevičiaus progimnazijoje buvo organizuojama amatų diena, kurioje susirinkęs gausus būrys moksleivių, jų tėvelių bei mokytojų kartu puikiai leido laiką ne tik pabuvodami mugėje, bet ir patys išmėgindami gaminti kūrybinius darbelius.

Konkursas-konferencija “STEAM VIRUSAS”

Kovo 22 dieną Simono Stanevičiaus progimnazijos 2A klasės mokinys Matas Jarmala sėkmingai dalyvavo konkurse-konferencijoje “STEAM VIRUSAS”. Matas su tėvelių pagalba sukūrė skraidančią raketą MMT-19 ir pateko tarp  geriausiųjų išradėjų.  Vilniaus “Ąžuolyno” progimnazijoje vykusioje konferencijoje  pristatė savo išradimą ir buvo apdovanotas diplomu.

Kengūra 2019
2019 m. kovo 21 dieną  įvyko Tarptautinis  matematikos konkursas „Kengūra 2019“ . Šis konkursas Lietuvoje organizuojamas jau dvidešimt ketvirtąjį kartą. Šiais metais konkurse dalyvavo 125 mūsų progimnazijos mokinių. Preliminarūs rezultatai bus paskelbti balandžio mėnesio pabaigoje arba gegužės mėn. pradžioje.

Kovo 9 d. Radvilų gimnazijoje įvyko pirmieji projekto„Sportuojantys vaikai – regbio TAG žaidynės 2019“ finalai, kuriuos organizavo VŠĮ „Vilniaus regbio akademija“. Finalinėse varžybose susikovė stipriausios keturių miesto mokyklų 1-2 klasių aštuonios komandos. Mokykloje nuo ryto susirinko gausus būrys S. Stanevičiaus progimnazijos, Maironio progimnazijos, M. Mažvydo progimnazijos bei J. Basanavičiaus progimnazijos mokytojai su komandomis, mokyklų rinktinės su geriausiais žaidėjai ir gausus būrys palaikančių tėvelių, senelių.

Kovo 16 d. VŠĮ „Vilniaus regbio akademija“ organizavo finalines varžybas. Radvilų gimnazijoje įvyko 3-4 klasių „Sportuojantys vaikai – regbio TAG žaidynės 2019“ finalai. Finalinėse varžybose susikovė stipriausios keturių miesto mokyklų 3-4 klasių aštuonios komandos: S. Stanevičiaus progimnazijos, Maironio progimnazijos, M. Mažvydo progimnazijos bei J. Basanavičiaus progimnazijos mokytojai su komandomis, mokyklų rinktinės su geriausiais žaidėjai ir gausus būrys palaikančių šeimos narių.

Vaikai turėjo galimybes savo jėgas išbandyti su visomis komandomis. Sužaistos ne vienerios varžybos.

 

Peržiūrėti daugiau informacijos

 

Fizika aplink mus 2019

 

2019 metų vasario 28 dieną Vilniaus Šv. Kristoforo gimnazijoje įvyko Vilniaus m. mokinių kūrybinių, tiriamųjų darbų konkurso „Fizika aplink mus 2019“ baigiamoji  konferencija. Mūsų progimnazijos  8c klasės mokiniai pristatė projektą tema “TRIUKŠMO MATAVIMAS PROGIMNAZIJOJE NAUDOJANT SKIRTINGUS MATAVIMO PRIETAISUS” .

Mokinių mintys po renginio:

“Konkursas, vykęs Šv. Kristoforo gimnazijoje, man labai patiko, nes ten daug sužinojom naujų, įdomių ir net keistų dalykų. Džiaugiamės, kad pristatymas pavyko. Tai naudinga, nes įgavome naujos patirties, žinių bei linksmai praleidome laiką!”

8c  Greta Ramanauskaitė

“Fizikos konkursas  ,,Fizika aplink mus”,  vykęs Šv. Kristoforo gimnazijoje, man labai patiko. Vieni darbai sudomino labiau, kiti mažiau. Konkurse dalyvavo 9-12 klasių mokiniai. Dalyviai pristatė įvairius fizikos tiriamuosius darbus. Labiausiai patiko mokinio, kuris pagamino metalo detektorių, pristatymas, nes prietaisas  man iškart sukėlė smagių  asociacijų.  Su tuo prietaisu mintyse jau ieškojau lobio.

Renginys ir dalyvavimas jame man buvo labai naudingas, nes sužinojau daug naujų, įdomių dalykų, įgijau naujos patirties. Ateityje vėl norėčiau dalyvauti tokiame ar panašiuose renginiuose. „

8c  Justas Dereškevičius

“Buvo nuostabi patirtis pabuvoti Šv. Kristoforo gimnazijoje fizikos konkurse „Fizika aplink mus”. Ten pristatėme savo tyrimą. Taip pat išklausėme ir susipažinome su kitų mokinių darbais. Buvo nepaprastai įdomu pamatyti, ką mokiniai yra sukonstravę, kokius tyrimus atliko. Kadangi visi buvo už mus vyresni (9-12kl.), negalėjau patikėti, kad mokiniai gali patys padaryti tokius dalykus. Labiausiai įsiminė neniutoninis skystis (nė nežinojau, kad galima tokį padaryti). Daug prisijuokėm ir įgijom naujų žinių.”

8c  Emilija Pacauskaitė