Category Archives: Renginiai

Muzikinis koncertas

Gražia muzika ir skambiomis dainomis pasitiko vasarą Yamaha MUZIKOS mokyklos mokiniai ir dainavimo studijos “Linksmosios spalvos” dainininkai. Gegužės 23 dieną  pilna salė žiūrovų plojo atlikėjams. Vaikus paruošė Yamaha muzikos mokyklos mokytoja Jekaterina Laugalienė ir dainavimo studijos ,,Linksmosios spalvos” vadovė Rita Račiūnienė. 

Civilinės saugos evakuacijos pratybos ir priešgaisrinės saugos praktiniai mokymai

Gegužės 20 dieną Simono Stanevičiaus progimnazijoje buvo vykdomos civilinės saugos evakuacijos pratybos ir priešgaisrinės saugos praktiniai mokymai.

Pavojaus signalas paskelbtas 12val. 15 min – penktos pamokos metu. 12val. 28 min – visi mokiniai buvo išsirikiavę stadione. 12val. 35 min. – visi esantys suskaičiuoti.

Evakuacijos pratybose dalyvavo 577 mokiniai, 34 progimnazijos mokytojai, 6 valgyklos darbuotojai bei 13 administracijos ir kitų sričių darbuotojai. Iš viso dalyvavo 610 žmonių.

Civilinės saugos evakuacijos pratybos įvykdytos sklandžiai, be incidentų. Pratybas stebėjo, įvertino, teikė metodines rekomendacijas ir vykdė praktinius priešgaisrinės saugos mokymus priešgaisrinės tarnybos specialistas Romualdas Kazlauskas bei jaunieji savanoriai ugniagesiai.

Šeimos šventė

 Linksmai dainuodami, gražiai grodami, smagiai šokdami Simono Stanevičiaus progimnazijos 2A klasės mokiniai gegužės 15 dieną, šeimos dieną, pasitiko savo tėvus, senelius, brolius, seses. Vaikai grojo smuikais, saksofonu, pianinu, atliko sportinės gimnastikos numerį, šoko šiuolaikinį šokį. Tėčiai rungėsi kasų pynimo varžybose ir maišelių lankstymo rungtyje. Renginį visi baigė draugiškai šokdami bendrą šeimos šokį ir mėgindami atpažinti savo šeimą vaikų piešiniuose. Visus lydėjo puiki nuotaika!

Susitikimas su rašytoja Neringa TIK

Gegužės 10 d. Simono Stanevičiaus progimnazijos antrokai  susitiko su  rašytoja Neringa Tik, kuri keliauja po Lietuvą ir moko vaikus bei suaugusius kurti pasakas. Edukacinės pamokos metu rašytoja pristatė savo knygas, parodė dailininko pieštus originalius piešinius, papasakojo apie knygos kelią. Mokiniai, padedant rašytojai, kūrė pasaką ir ją inscenizavo. Buvo taip linksma ir įdomu, kad vaikai nusprendė patys pradėti kurti pasakas. Sėkmės visiems kūryboje!

Kvadrato varžybosKovo 25 dieną Simono Stanevičiaus progimnazijoje vyko draugiškos tarpklasinės kvadrato varžybos. Varžybose dalyvavo ir kovojo dėl pergalės  5A, 5B ir 5C klasės.
Visos komandos labai stengėsi surinkti kuo daugiau taškų savo komandai. 
Pirma vieta- 5C,
Antra vieta- 5B,
Trečia vieta- 5A.

Renginį organizavo kūno kultūros mokytojai: S. Stundienė ir S. Šlekys.

Amatų diena

Kovo 23 dieną Simono Stanevičiaus progimnazijoje buvo organizuojama amatų diena, kurioje susirinkęs gausus būrys moksleivių, jų tėvelių bei mokytojų kartu puikiai leido laiką ne tik pabuvodami mugėje, bet ir patys išmėgindami gaminti kūrybinius darbelius.

Kovo 9 d. Radvilų gimnazijoje įvyko pirmieji projekto„Sportuojantys vaikai – regbio TAG žaidynės 2019“ finalai, kuriuos organizavo VŠĮ „Vilniaus regbio akademija“. Finalinėse varžybose susikovė stipriausios keturių miesto mokyklų 1-2 klasių aštuonios komandos. Mokykloje nuo ryto susirinko gausus būrys S. Stanevičiaus progimnazijos, Maironio progimnazijos, M. Mažvydo progimnazijos bei J. Basanavičiaus progimnazijos mokytojai su komandomis, mokyklų rinktinės su geriausiais žaidėjai ir gausus būrys palaikančių tėvelių, senelių.

Kovo 16 d. VŠĮ „Vilniaus regbio akademija“ organizavo finalines varžybas. Radvilų gimnazijoje įvyko 3-4 klasių „Sportuojantys vaikai – regbio TAG žaidynės 2019“ finalai. Finalinėse varžybose susikovė stipriausios keturių miesto mokyklų 3-4 klasių aštuonios komandos: S. Stanevičiaus progimnazijos, Maironio progimnazijos, M. Mažvydo progimnazijos bei J. Basanavičiaus progimnazijos mokytojai su komandomis, mokyklų rinktinės su geriausiais žaidėjai ir gausus būrys palaikančių šeimos narių.

Vaikai turėjo galimybes savo jėgas išbandyti su visomis komandomis. Sužaistos ne vienerios varžybos.

 

Peržiūrėti daugiau informacijos

 

Konstitucijos pamoka penktų klasių mokiniams

Kovo 12 dieną Simono Stanevičiaus progimnazijoje vyko “Konstitucijos pamoka ” penktų klasių mokiniams, kurią vedė Lietuvos Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos direktorė Alina Jakavonienė bei Lietuvos moksleivių sąjungos atstovas Edvinas Štaupas.

Pamokos  metu vaikai buvo supažindinti su jų teisėmis ir pareigomis, kurios apibrėžtos Jungtinių Tautų vaiko teisių konvencijoje, bei buvo priminta, kur reikėtų kreiptis pagalbos, jeigu vaikai patiria patyčias, smurtą ar jaučiasi skriaudžiami. Kiekvienam pamokos dalyviui buvo įteikta atminimo dovana – „Vaiko konstitucija“.