Category Archives: Renginiai

Kviečiame į progimnazijos 2019-2020 m.m. neformaliojo švietimo BŪRELIŲ MUGĘ 2019

Rugsėjo 19 d. (ketvirtadienį), 18:00-19:00 val., progimnazijos mokinius, tėvelius kviečiame dalyvauti BŪRELIŲ MUGĖJE 2019!

Mugėje bus pristatyti  valstybės finansuojamieji (nemokami) ir nefinansuojamieji būreliai. Veiklos vyks mokyklos I a. fojė, aktų salėje.

Informaciją parengė:

Ilona Šumskienė,

matematikos mokytoja metodininkė,

l.e.p. direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Ketvirtokų išleistuvės

Pirmąją birželio savaitę Simono Stanevičiaus progimnazijos trečių klasių mokiniai iškilmingai išlydėjo progimnazijos ketvirtų klasių mokinius.

Akimirkos iš ketvirtokų išleistuvių šventės.

Muzikinis koncertas

Gražia muzika ir skambiomis dainomis pasitiko vasarą Yamaha MUZIKOS mokyklos mokiniai ir dainavimo studijos “Linksmosios spalvos” dainininkai. Gegužės 23 dieną  pilna salė žiūrovų plojo atlikėjams. Vaikus paruošė Yamaha muzikos mokyklos mokytoja Jekaterina Laugalienė ir dainavimo studijos ,,Linksmosios spalvos” vadovė Rita Račiūnienė. 

Civilinės saugos evakuacijos pratybos ir priešgaisrinės saugos praktiniai mokymai

Gegužės 20 dieną Simono Stanevičiaus progimnazijoje buvo vykdomos civilinės saugos evakuacijos pratybos ir priešgaisrinės saugos praktiniai mokymai.

Pavojaus signalas paskelbtas 12val. 15 min – penktos pamokos metu. 12val. 28 min – visi mokiniai buvo išsirikiavę stadione. 12val. 35 min. – visi esantys suskaičiuoti.

Evakuacijos pratybose dalyvavo 577 mokiniai, 34 progimnazijos mokytojai, 6 valgyklos darbuotojai bei 13 administracijos ir kitų sričių darbuotojai. Iš viso dalyvavo 610 žmonių.

Civilinės saugos evakuacijos pratybos įvykdytos sklandžiai, be incidentų. Pratybas stebėjo, įvertino, teikė metodines rekomendacijas ir vykdė praktinius priešgaisrinės saugos mokymus priešgaisrinės tarnybos specialistas Romualdas Kazlauskas bei jaunieji savanoriai ugniagesiai.

Šeimos šventė

 Linksmai dainuodami, gražiai grodami, smagiai šokdami Simono Stanevičiaus progimnazijos 2A klasės mokiniai gegužės 15 dieną, šeimos dieną, pasitiko savo tėvus, senelius, brolius, seses. Vaikai grojo smuikais, saksofonu, pianinu, atliko sportinės gimnastikos numerį, šoko šiuolaikinį šokį. Tėčiai rungėsi kasų pynimo varžybose ir maišelių lankstymo rungtyje. Renginį visi baigė draugiškai šokdami bendrą šeimos šokį ir mėgindami atpažinti savo šeimą vaikų piešiniuose. Visus lydėjo puiki nuotaika!

Susitikimas su rašytoja Neringa TIK

Gegužės 10 d. Simono Stanevičiaus progimnazijos antrokai  susitiko su  rašytoja Neringa Tik, kuri keliauja po Lietuvą ir moko vaikus bei suaugusius kurti pasakas. Edukacinės pamokos metu rašytoja pristatė savo knygas, parodė dailininko pieštus originalius piešinius, papasakojo apie knygos kelią. Mokiniai, padedant rašytojai, kūrė pasaką ir ją inscenizavo. Buvo taip linksma ir įdomu, kad vaikai nusprendė patys pradėti kurti pasakas. Sėkmės visiems kūryboje!

Kvadrato varžybosKovo 25 dieną Simono Stanevičiaus progimnazijoje vyko draugiškos tarpklasinės kvadrato varžybos. Varžybose dalyvavo ir kovojo dėl pergalės  5A, 5B ir 5C klasės.
Visos komandos labai stengėsi surinkti kuo daugiau taškų savo komandai. 
Pirma vieta- 5C,
Antra vieta- 5B,
Trečia vieta- 5A.

Renginį organizavo kūno kultūros mokytojai: S. Stundienė ir S. Šlekys.

Amatų diena

Kovo 23 dieną Simono Stanevičiaus progimnazijoje buvo organizuojama amatų diena, kurioje susirinkęs gausus būrys moksleivių, jų tėvelių bei mokytojų kartu puikiai leido laiką ne tik pabuvodami mugėje, bet ir patys išmėgindami gaminti kūrybinius darbelius.