Category Archives: Be kategorijos

Tarpklasinės estafečių varžybos

Spalio 17 dieną Simono Stanevičiaus progimnazijos didžiojoje sporto salėje vyko 1 klasių “Linksmųjų estafečių” varžybos. Jų metu vyko įvairios linksmos rungtys, vaikai nešė ir rideno kamuolius, lindo pro lankus, stengėsi kuo greičiau sustatyti bokštelius, rungtyniavo greičio estafetėje. Renginio metu visus lydėjo pakyli nuotaika ir noras nugalėti. 

Pirmąją vietą pelnė – 1a klasė

Antrąją vietą pelnė – 1b klasė

Trečiąją vietą pelnė – 1c klasė

Renginio pabaigoje komandos buvo apdovanotos diplomais.

Dėkojame komandoms ir klasių auklėtojoms dalyvavimą sporto varžybose!

Fizinio ugdymo mokytojai – Svetlana Stundienė ir Saulius Šlekys

Skaityti daugiau

Tarptautinės elektronikos atliekų diena

Spalio 11 d. S. Stanevičiaus progimnazijos 3A, 3B, 3C ir 3D klasių mokytojai ir mokiniai paminėjo Tarptautinę elektronikos atliekų dieną. Mokyklos salėje vyko paskaita elektros ir elektroninės įrangos bei kitų atliekų rūšiavimo tema. Buvo rodoma vaizdinė medžiaga, pasakojama apie atliekų perdirbimą ir pakartotinį gaminių panaudojimą. Mokiniams pristatyta atliekų iš gautų žaliavų ekspozicija. Mokiniai sužinojo daug naujų įdomių dalykų, įgijo naujos patirties teisingai rūšiuojant atliekas. Savo žiniomis mokiniai prisidės prie planetos išsaugojimo. 

2B klasės mokiniai ir tėveliai surinko net 250 kg smulkios elektronikos atliekų ir laimėjo pirmąją vietą. Sveikiname!

Skaityti daugiau

Ekskursija į Žemaitiją

Spalio 11d. 7b ir 8a klasių mokiniai kartu su savo klasių vadovėmis Dalia Simanavičiene ir Irena Laurine keliavo į Žemaitijos sostinę Telšius, į vieną iš septynių saugomų senamiesčių Lietuvoje. Vėliau visi vyko į Plungės dvarą, kurį valdė kunigaikštis Mykolas Oginskis. Šiuo metu dvare yra Žemaičių dailės muziejus.Plateliuose mokiniai ir mokytojos aplankė šaltojo karo muziejų, Siberijos pelkės apžvalgos bokštą.Nuo bokšto visi gėrėjosi nuostabiais panoraminiais vaizdais – Platelių ir Beržoro ežerais, Liepijų mišku.

Pasigrožėję žemaičių kraštu, išmokę keletą sakinių žemaičių tarme visi laimingi grįžo namo.

Informaciją pateikė Vokiečių kalbos mokytoja ekspertė

Dalia Simanavičienė

Mokiniai progimnazijos bendruomenę kviečia į dailės kūrybinių darbų parodą “Barokinė šukuosena pasirinkto dalyko Mokytojui”

Progimnazijos 6,7-8 klasių mokiniai (dailės mokytoja ekspertė Jurga Sidabrienė) Tarptautinę mokytojų dieną pažymėjo ypatingai – visą rugsėjo mėnesį kūrė darbus, skirtus Mokytojams. Mokinių ir jų mokytojos buvo sumanyta nupiešti progimnazijos mokytojų portretus su Baroko elementais.

Mokiniai dailės pamokų metu, tyrinėdami įvairius kultūrinius šaltinius ir aplinką, ieškojo kūrybinių idėjų, piešė eskizus, numatė idėjų įgyvendinimo etapus. Pasirinkę tinkamą dailės techniką, raiškos priemones ir vaizdavimo būdą, panaudojo barokinio stiliaus bruožus šiuolaikinio kūrinio interpretacijai. Taip gimė kūrybiniai darbai ir paroda “Barokinė šukuosena pasirinkto dalyko mokytojui”. Vėduoklių detales sukūrė ir padėjo piešinius jomis papuošti 6a ir 6b klasių mokiniai.

Informaciją parengė dailės mokytoja ekspertė Jurga Sidabrienė

Skaityti daugiau

Progimnazija minėjo EUROPOS KALBŲ DIENĄ

Rugsėjo 26 dieną Simono Stanevičiaus progimnazijos 1-4, 5- 8 klasių mokiniai ir mokytojai paminėjo jau tradiciją tapusią EUROPOS KALBŲ DIENĄ, pirmą kartą švęstą 2001 metais. Šis renginys, kurį inicijavo ir organizavo Europos Taryba ir Europos Sąjunga, įtraukė milijonus žmonių iš 45 šalių. Įvairiais renginiais buvo švenčiama Europos kalbų įvairovė ir skatinamas kalbų mokymasis.

Skaityti daugiau

Rudens lygiadienio šventė ,,Saulės dovanos”

Rugsėjo 20 d. Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazijos moksleiviai kartu su savo tėveliais bei  mokytojomis D. Kurcevičiene ir J. Radziuliene dalyvavo Vilniaus m. rudens lygiadienio šventėje ,, Saulės dovanos”.

Lietuvių liaudies tradicinė šventė buvo nuostabi ir dvasinga mūsų mokyklos bendruomenei.

Informaciją parengė mokytoja metodininkė D. Kurcevičienė