Category Archives: Darbai Darbeliai

Kūrybinių darbų paroda „Rudens langas“

Mūsų 1a, 1b, 1c klasės mokiniai visą mėnesį stebėjo, kaip ruduo keičia spalvas ir savo atradimus fiksavo kūrybiniuose darbuose, atliktuose naudojant dažų pūtimo techniką ir aplikaciją. Mokinius konsultavo pradinių klasių mokytojos Rasa Bakutienė, Reda Biekšienė ir Jolita Šiukštulienė. Kviečiame mokyklos bendruomenę apsilankyti darbų parodoje ir pasigrožėti mokinių darbais. 

Skaityti daugiau

Kūrybinių darbų paroda „Ateities profesijos“

Simono Stanevičiaus progimnazijoje surengta kasmetinė projekto, skirto mokinių karjeros ugdymui paroda. Ateities profesijos piešinius piešė progimnazijos šeštokai ir aštuntokai. Dažniausiai pasirinktos profesijos: fotografų, bankininkų, dizainerių, medikų, inžinierių, dailininkų.

 Parodos kuratorės:  M. Jazukevičienė ir J. Sidabrienė.

Ekologiškas siurblys

„Sukonstravau ekologiška siurblį. Pagrindas iš teniso kamuolių dėžutės, naudojamas 12V motoras. Galima keisti siurblio galią. Siurblys veikia traukdamas orą iš išorės į vidų ir išpūsdamas orą pro galą“ sako Simono Stanevičiaus progimnazijos  8b klasės mokinys Laurynas Nikodemas.

Ekologiškas siurblys

Užgavėnių kaukės

Kovo 5 dieną Simono Stanevičiaus progimnazijoje vyko priešmokyklinių  grupių keramikos būrelio paroda „Užgavėnių kaukės“, kurioje kiekvienas galėjo pasigrožėti vaikų  darbeliais.

Vadovas: Vyresnysis dailės mokytojas Marius Baliulevičius.

Tarptautinis bendradarbiavmas

2019 m. sausio 7dieną Simono Stanevičiaus progimnazijoje lankėsi svečiai iš Gruzijos (Sakartvelas) Batumi miesto. Delegacijos vadovai Marika Japaridzė ir Georgij Chanturia su mokyklos direktore Ona Sabaitiene aptarė bendradarbiavimo galimybes.
Mokyklos dailės studijos (vadovė J. Sidabrienė) mokiniai kartu su svečiais dekoravo tekstilės gaminius, žavėjosi lietuvių liaudies instrumentais.