Category Archives: Konkursai ir pasiekimai

Fizikometras

2018 m. kovo 16d. penktadienio popietę su „Reliatyviomis panomis“ (fizikos mergaičių komandos pavadinimas) nusprendėme praleisti kitaip – vykome į pirmą kartą organizuojamą 7-8 klasių mokinių fizikos konkursą-viktoriną „Fizikometras“, kuris buvo rengiamas Fabijoniškių mokykloje.

Mergaičių atsiliepimai:

„Džiugu, kad turėjome galimybę sudalyvauti FIZIKOMETRIJOS konkurse. Labai smagus renginys, įdomios užduotys bei malonus vedėjų kolektyvas. Labai patiko, įgavome naujų žinių, o tai svarbiausia!“ – Ramanauskaitė Greta, 7c kl.

„Konkursas „Fizikometras“ man paliko didelį įspūdį ir suteikė žinių apie mano mėgiamą ir svarbų mokslą – fiziką. Patiko konkurso užduotys bei gerai nusiteikę konkurso organizatoriai. Tikrai džiaugiuosi, kad turėjau galimybę dalyvauti tokiame konkurse, kuriame netrūko žinių, naujų draugų ir juoko!“ – Žižytė Patricija, 8b kl.

„Buvo labai įdomus konkursas. Labai informatyvus. Klausimai buvo verčiantys pamąstyti, nebuvo nuobodžių, teorinių klausimų. Tai buvo labai įdomiai praleistas mano laikas. Labai džiaugiuosi, kad čia sudalyvavau.“ – Emilija Pacauskaitė, 7c kl.

„Man visuomet patinka išbandyti ką nors naujo. Dalyvavusios fizikos dienos proga surengtoje viktorinoje „Fizikometras” susidūrėme su tikrai neįprastomis užduotimis: iš užuominų reikėjo atspėti koks fizikoje naudojamas daiktas yra dėžutėje, sudėlioti žymaus mokslininko, nusipelniusio fizikos mokslui, portretą užslėptą dėlionėje. Tokios užduotys skatina mus aktyviai mąstyti, tartis su komandos narėmis, taikyti fizikos žinias. Netgi teko prisiminti buityje dažnai sutinkamus reiškinius ir juos paaiškinti. Bet mūsų tikslas buvo įrodyti sau, kad fizika – tai nėra tik nuobodi ir sunki pamoka, kurią reikia kęsti 45 minutes, o tai dalykas, su kuriuo susiduriame kiekviename žingsnyje ir galime tai paaiškinti pritaikydamos savo fizikos žinias būtent tokiose smagiose viktorinose, pasisemti žinių bei, žinoma, su šypsenomis veiduose šauniai praleisti penktadienio popietę!“ – Šarūnė Petkevičiūtė, 8b kl.

Dėkui „Reliatyvioms panoms “ už turiningą popietę.

Fizikos mokytoja metodininkė Rita Grybaitė.

Vilnius miniatiūrose

Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazijos 9 – nių mokinių:

  • Indrės Skardžiūtės (7b kl., laureato diplomas),
  • Simonos Zavurskytės (6c kl.),
  • Nonitos Balnaitytės (7a kl.),
  • Aistės Macijauskaitės (7a kl.),
  • Emilijos Romančikaitės (7a kl.),
  • Nijolės Gabrilavičiūtės (7c kl.),
  • Patricijos Galdikaitės (7c kl.),
  • Rugilės Urbelytės (6a kl.),
  • Kamilės Afanasjevaitės (6b kl.)

kūrybiniai darbai eksponuojami Vilniaus miesto mokinių darbų parodoje “Vilnius miniatiūrose” Vilniaus savivaldybėje.

Kviečiame apsilankyti!

Dailės mokytoja Jurga Sidabrienė.

Piešiu Lietuvą

Sveikiname Dailės studijos nares: Patriciją Šumskaitę, Saulę Jaraminaitę, Kamilę Vidutaitę, Lėją Čiuraitę, atstovavusias mokyklą Lietuvos pradinių klasių mokinių piešinių parodoje “Piešiu Lietuvą”. Dailės studijos vadovė Jurga Sidabrienė.

Chemijos viktorina ,,Chemija aplink“

Kovo 15 dieną mūsų  progimnazijos 8 klasių mokinių komanda:  Karolis Iškauskas, Tadas Pašiušis, ArtūrasTunkevičius, Gytis Blaževičius, Šarūnė Petkevičiūtė  ir Amanda Radytė   dalyvavo 8-9 klasių mokinių  tarpmokyklinėje   chemijos viktorinoje ,,Chemija aplink“ Vilniaus Radvilų gimnazijoje. Mokiniai atliko įvairias užduotis ir rungtyniavo su Vilniaus Jono  Basanavičiaus,  Tuskulėnų , Radvilų gimnazijų ir Vilniaus Jono  Basanavičiaus, Žygimanto Augusto ir Emilijos Pliaterytės progimnazijų mokinių komandomis.  Viktorinos akimirkos …

DAINŲ DAINELĖS DALYVIS 2c klasės mokinys

Albertas Jefimovičius, 2 c klasės mokinys, dalyvauja Lietuvos vaikų ir moksleivių dainų konkurse „Dainų dainelė“.  Praėjęs 2 etapus, pateko į konkurso filmuojamą laidą. Alberto atliekamą dainą galėsite išgirsti jau šį sekmadienį, kovo 18 dieną, 15:45 per LRT Televiziją. Nuo balsavusiųjų skaičiaus priklauso, ar Albertas dalyvaus baigiamojoje konkurso laureatų šventėje Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre.

Labai tikimės Jūsų palaikymo balsuojant internetu, adresu www.dainudainele.lt Balsuoti bus galima laidos metu ir tą pačią dieną iki pat vakaro.