Category Archives: Uncategorized

Kūrybinių darbų paroda „Su pavasario šventėmis“

Balandžio 11–19 dienomis Simono Stanevičiaus progimnazijoje surengta 5–8 klasių mokinių kūrybinių darbų paroda „Su pavasario šventėmis“. 5 klasių mokinių darbai- tekstiliniai margučiai. 6–8 klasių mokiniai pagamino kaukes, žvakides, servetėlių laikiklius, margučius, velykines dekoracijas, dėžutes, dekoratyvinius inkilus.

Parodos vadovės: technologijų mokytojos Roma Drakšienė ir Asta Stakauskaitė.

Edukacinė pasakų pamoka


Balandžio 9 dieną pirmokų emocijos “liejosi per kraštus” –   pamokose svečiavosi rašytoja Neringa Tik, kuri keliauja po Lietuvą ir moko vaikus bei suaugusius kurti pasakas. Edukacinės programos metu rašytoja pristatė savo knygeles, parodė dailininko pieštus originalius piešinius, papasakojo apie knygos kelią. Tądien kiekvienas dalyvis tapo pasakos herojumi – net ir į svečius užsukusi mokyklos direktorė! Patikėkite – kurti pasakas yra nepaprastai smagu!

Anglų kalbos protmūšis „Use Your Noodle“

Balandžio 5 dieną Simono Stanevičiaus progimnazijos anglų kalbos mokytojos pakvietė aštuntokus susikauti anglų kalbos protmūšyje „Use Your Noodle“. Renginį vedė mokytoja K. Tokarienė. Pirmame ture aštuntokai rodė savo kalbos gebėjimus ir žinias apie Britų kultūrą, o antrajame ture turėjo pasitelkti savo sąmojį, pastabumą ir išradingumą. Protmūšį laimėjo 8c klasės komanda paslaptingu pavadinimu „BOF“.

Akcija “Padovanok mokyklai knygą”

Vasario mėnesį Simono Stanevičiaus progimnazijoje vyko akcija “Padovanok mokyklai knygą”, skirta  1- 4 klasių mokiniams.

Nuoširdžiai dėkojame visiems tėveliams ir vaikams, kurie prisidėjo  prie šios akcijos  ir perskaitytas knygas padovanojo mūsų progimnazijai.

Visos padovanotos knygos laikomos pradinių klasių  I ir II aukšto koridoriuose įrengtose lentynose.

Tikimės aktyvaus pradinių klasių mokinių skaitymo!

Pažintinis edukacinis projektas būsimiems pirmokams

Vasario 25 – kovo 1d. Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazijoje vyko pažintinis edukacinis projektas, skirtas būsimiems pirmokams.

Jauniausi mokyklos auklėtiniai kartu su VDU studentėmis bandė įminti kosmoso ir vandens gelmių paslaptis: kūrė muziejų po vandeniu, savo gamintomis raketomis apskriejo planetas, žaidė ugdomuosius žaidimus, kūrė netradicinėmis priemonėmis, gilino  pažinimo, komunikavimo, vizualinės raiškos, estetinio suvokimo ir kitas kompetencijas.

Projekto kuratorė: J. Sidabrienė

 

6c klasės išvyka

Lapkričio 14 d. 6c klasė (auklėtoja Auksuolė Šetkuvienė) lankėsi LRT. Mokiniai apžiūrėjo Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos muziejų, kur  susipažino su Lietuvos radijo ir televizijos istorija, apsilankė moderniausioje Baltijos šalyse studijoje, iš kur kasdien transliuojama „Panorama“ ir kitos žinių laidos. Ekskursijos dalyviai  pamatė ir pirmąją televizijos studiją, kurioje prasidėjo jos istorija, o šiandien čia filmuojama populiariausia laida vaikams „Gustavo enciklopedija“. Mokiniai sužinojo apie televizijos režisieriaus, vaizdo ir garso operatoriaus, laidų vedėjo profesijas, matė, kaip studija ruošiama filmavimui.