Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija

Neformalus švietimas

VALSTYBĖS FINANSUOJAMI BŪRELIAI

2019 - 2020 m.m.

Diena

Būrelis

Klasė

Užsiėmimo laikas

Vieta

Vadovas

Pirmadienis

Keramikos studija

2

12.55-13.40

131 kab.

Marius Baliulevičius

Dailės studija

2

13.40-14.25

130 kab.

Jurga Sidabrienė

1

12.45-13.30

130 kab.

Jurga Sidabrienė

Lietuvių liaudies sceninis šokis

1

11.30-13.00

Aktų salė

Rima Česevičienė

5

13.00-13.45

Aktų salė

Rima Česevičienė

Sportiniai žaidimai

5-6

13.40-15.00

Sporto salė

Saulius Šlekys

Antradienis

Keramikos studija

4

13.50-14.35

131 kab.

Marius Baliulevičius

Sportiniai žaidimai

3-4

13.50-14.35

S  porto salė

Svetlana Stundienė

Folkloro ansamblis „Pynė“

1-4

12.55-13.40

117 kab.

Daiva Kurcevičienė

Smalsiųjų tyrėjų klubas

5-8

13.50-14.35

310 kab.

Marytė Papinigienė

Dainavimo studija

5-6

12.50-13.40

315 kab.

Aušra Banikonienė

Folkloro ansamblis

5-8

11.40-15.30

Aktų salė

Gaila Kirdienė

Trečiadienis

Keramikos studija

2

12.55-13.40

131 kab.

Marius Baliulevičius

5

13.50-14.35

131 kab.

Marius Baliulevičius

6-8

14.45-16.30

131 kab.

Marius Baliulevičius

Dailės studija

1

12.45-13.30

130 kab.

Jurga Sidabrienė

3-4

13.40-14.25

130 kab.

Jurga Sidabrienė

5-8

14.30-15.15

130 kab.

Jurga Sidabrienė

Afrikos būgnai

1-4

12.55-13.40

117 kab.

Daiva Kurcevičienė

Lietuvių liaudies sceninis šokis

1

11.30-13.00

Aktų salė

Rima Česevičienė

Jaunųjų geografų būrelis

6-8

13.50-14.35

204 kab.

Šarūnė Straigė

Sportiniai žaidimai

7-8

13.40-15.00

Sporto salė

Saulius Šlekys

Ketvirtadienis

Keramikos studija

3

12.55-13.40

131 kab.

Marius Baliulevičius

Dailės studija

5-8

13.45-15.15

130 kab.

Jurga Sidabrienė

Sportiniai žaidimai

1

12.55-13.40

Sporto salė

Svetalana Stundienė

3-4

13.50-14.35

Sporto salė

Svetalana Stundienė

Folkloro ansamblis „Pynė“

1-4

12.55-13.40

117 kab.

Daiva Kurcevičienė

Dainavimo studija

5-6

13.45-14.40

315 kab.

Aušra Banikonienė

Penktadienis

Sportiniai žaidimai

2

12.55-13.40

Sporto salė

Svetlana Stundienė

Turizmo būrelis

1-4

12.55-13.40

Sporto salė

Vytautas Sipavičius

5-8

13.50-14.35

Sporto salė

Vytautas Sipavičius

 

 

Meninio skaitymo būrelis

 

 

5-6

 

 

12.50-14.20

 

 

203 kab.

 

 

 

Atnaujinta: 2020-03-02
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
7. 13.50 - 14.35
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 11.05 - 11.50
  • 5. 12.00 - 12.45
  • 6. 12.55 - 13.40
  • 7. 13.50 - 14.35
  • 8. 14.45 - 15.30
Iki Šv. Velykų atostogų liko
  • dien.
  • val.
  • min.
  • sek.