Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija - Novatoriško verslumo mokykla 2020-2024 m.

Naujai priimtų mokinių sutarčių pasirašymas, uniformos

  • Paskelbė : Justina Žiauberienė
  • Paskelbta: 2021-08-02
  • Kategorija: Pranešimas

Informuojame, kad su naujai priimtais mokiniais į Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnaziją yra pasirašomos elektroninės sutartys sistemoje, kur buvo ir pildytas prašymas dėl priėmimo.

Mokyklos sutarčių pasirašymo instrukcija

Parengtos el. sutartys yra suderintos su Vilniaus miesto savivaldybės teisės skyriaus ir Asmens duomenų apsaugos specialistais bei Vilniaus miesto mokyklų vadovų asociacija.

Elektronines sutartis galima pasirašyti naudojant – mobiliųjų parašą, SMART ID priemonę, lustinę kortelę ar USB laikmeną.

Mokyklos vadovas pasirašys ugdymo(si) sutartis pasibaigus kasmetinėms atostogoms. Visos sutartys turi būti pasirašytos iki 2021-08-31. Kai sutartis yra pasirašoma, ji sistemoje būna užregistruojama automatiškai ir saugoma teisės aktų nustatytą terminą.

Neturintiems jokios galimybės pasirašyti sutartį elektroniniu būdu, bus sudarytos sąlygos pasirašyti šią e. sistemoje matomą sutartį popierinėje formoje rugpjūčio 24-26 dienomis atvykus į mokyklos raštinę.

Norinčių pasirašyti sutarties popierinį variantą prašome užpildyti šią registracijos formą (buvusiems mūsų progimnazijos ketvirtokams formos pildyti nereikia):

https://forms.gle/VuYk4LwyHupKQCLy9

Su mūsų mokyklos buvusiais ketvirtokais, kurie automatiškai buvo priimti į penktą klasę, bus pasirašomos popierinės sutartys rugpjūčio mėnesio 24-26 dienomis nuo 8.00 iki 15.00 val.

Naujai priimtų mokinių sutarčių pasirašymas, dokumentai

Reikalingi dokumentai:  Naujai atvykstantiems mokiniams reikia pristatyti šiuos dokumentus (tėvų patogumui šiuos dokumentus galima pristatyti ir rugsėjo 1 dieną, atskirai nevykstant į mokyklą):

Priimti į 1 klasę

  • priešmokyklinio ugdymo baigimo pažymą

  • 2 dokumentines 2*3cm nuotraukas

Priimti į 5 klasę

  • 4-os klasės baigimo pažymėjimo kopiją

  • 4-os klasės baigimo aprašo (arba pasiekimų) kopiją

  • 2 dokumentines 2*3cm nuotraukas

Priimti į 2, 3, 4, 6 klases

  • 2020/2021 m.m. klasės baigimo patvirtintus įvertinimus

  • 2 dokumentines 2*3cm nuotraukas

Primename, kad iki rugsėjo 15 dienos privalu būti praėjus profilaktinį sveikatos patikrinimą, kurį paliudija elektroninė pažyma, kurią sistemoje matys mokykloje dirbantis visuomenės sveikatos priežiūros specialistas.


Uniformas galima įsigyti 8ToGo parduotuvėse:

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos