Pasiekimai

Pasibaigus 2017-2018 m.m. I pusmečiui, džiaugiamės mūsų 1-8 klasių mokinių pasiekimais!

5 – 8 klasių mokinių pažangumas yra net 90,85 procentų. 9,2  procentai mokinių pusmetį baigė labai gerai, 36,3 procentai mokinių – gerai.

Progimnazijos direktoriaus padėka pareikšta

už puikų mokymąsi šiems mokiniams:

Gavėnaitei Rimantei, 1a

Kudarauskaitei Saulei, 1a

Kudarauskaitei Smiltei, 1a

Mikolajūnui Titui, 1a

Šlapikui Mindaugui, 1a

Vitkauskaitei Giedrei, 1a

Lagunavičiūtei Liucijai , 2a

Krukovskytei Erikai, 2a

Liubertaitei Robertai, 2e

Jauniškytei Mildai, 3b

Uždaviniui Ignui, 3b

Gurčiūtei Mėjai, 3b

Čiurinskaitei Lėjai, 3c

Nastajui Mantui, 3c

Skučaitei Adelei,4a

Rinkevičiūtei Medai, 5b

Petrylai Ryčiui, 7d

už labai gerą mokymąsi šiems mokiniams:

Jaraminaitei Saulei, 1a,

Kuzmickaitei Elžbietai, 1a

Vozbutaitei Justinai, 1a

Kaminskaitei Aelitai, 1b

Kazlauskaitei Emai, 1b

Lukšytei Liepai, 1b

Stankevičiūtei Tėjai, 1b

Matulevičiūtei Aurėjai, 1b

Užusienytei Marijai, 1b

Miliui Kajui, 1c

Rudaitytei Emilijai, 1c

Gaižutytei Austėjai, 1c

Giebeliui Ignui, 1c

Morkytei Paulai Marijai, 1c

Jusiui Dovydui, 1c

Jusiui Oskarui, 1c

Paukštei Ąžuolui, 1d

Vaišvilai Emiliui, 1d

Jachimavičiūtei Ievai, 1d

Vilimui Tomui, 1d

Mamaniškiui Ugniui, 2a

Bražiūnui Arnui, 2a

Chochlačiovaitei Sofijai, 2a

Labul Robertui, 2a

Misiūnaitei Erikai, 2a

Sionovai Gabrielei, 2a

Dovydui Kazlauskui, 2b

Valsytei Dominykai, 2b

Stalnioniui Dovydui, 2b

Purikovaitei Justinai, 2b

Petrašunaitei Patricijai , 2b

Motiejūnaitei Aistei, 2b

Panadiožinai Valerijai Karinai, 2b

Strepetkui Gvidui, 2b

Viburytei Mėtai, 2c

Česnavičiūtei Aistei, 2d

Galdikui Povilui, 2d

Kontrimavičiui Arnui, 2e

Sajytei Rugilei, 2e

Nastajūtei Ievai, 2e

Ilgevičiui Tomui, 2e

Mikėnui Adui, 2e

Larkinui Lukui, 2e

Vozbutaitei Kamilijai, 3a

Malevskytei Gabrielei, 3a

Kisielytei Ievai,3b

Šlapikaitei Austėjai, 3b

Bendoravičiūtei Saulei, 3c

Jakubickaitei Laurai, 3c

Svetlauskui Ričardui, 3c

Tumaitei Akvilei, 3c

Vaškelytei Vaivai, 4a

Nikolajevaitei Elzei,4b

Kravčenkaitei Dorotėjai,4b

Karaliūnaitei Godai, 5a

Nastajūtei Eglei, 5a

Augulytei Viltei, 5b

Giedrytei Urtei, 5b

Klionovskytei Paulai, 5b

Matuliauskui Laurynui, 5b

Merkevičiui Žygimantui, 5b

Veinšreideriui Joriui, 5b

Urbelytei Rugilei, 6a

Gudeliui Dainiui, 6b

Petrašunaitei Paulai, 6b

Zaronskiui Lukui, 6c

Zavurskytei Simonai, 6c

Žigajevaitei Gerdai, 7a

Dereškevičiui Justui, 7c

Galvydžiui Titui, 7c

Kemeklytei Laurai, 7c

Pacauskaitei Emilijai, 7c

Ramanauskaitei Gretai, 7c

Čiapui Nedui, 7d

Valinskaitei Radvilei, 8a

Žemytei Eimantei, 8a

Blaževičiūtei Vaivai, 8b

Kavoliūnaitei Ievai, 8b

Perlibaitei Adrijai, 8b

Petkevičiūtei Šarūnei, 8b

Žižytei Patricijai, 8b

Sveikiname progimnazijos mokinius, dalyvavusius Vilniaus miesto bei tarptautiniuose renginiuose ir garsinusius mokyklą savo pasiekimais. Linkime ir toliau siekti pergalių sporte, aktyviai reikštis meninėje veikloje.

Sėkmės 2018-aisiais metais!

Jaunučių chorų festivalyje „Šviesa“ 2017 m. dalyvavo:
4a klasės mokiniai
Giedrė Isajevaitė
Austėja Budreckaitė
Austėja Varšakaitė
Adelė Skučaitė
Vaiva Vaškelytė
Antanas Skučas
4c klasės mokiniai
Beata Danielė
Edvinas Mackevič
Augustė Jurgelevičiūtė
Eimantas Petkelis
Livija Nariūnaitė
GabijaŠmigelskaitė
Edita Kiselytė
Mantas Kulikauskas
Smiltė Žvinytė
Deimantė Valskytė
Amanda Latanauskaitė
3a klasės mokiniai
Gabrielė Malevskytė
Ema Butkutė
Urtė Maceržinskaitė
Greta Andriuškevičiūtė
Kamilija Vozbutaitė
Matas Maceržinskas
Denis Tuščio
Klaudijus Dačauskas

3c klasės mokinė
Emilija Jackevič
3b klasės mokiniai
Austėja Šlapikaitė
Mėja Gurčiūtė
Greta Šerėnaitė
Milda Zavurskytė
Milda Jauniškytė
Ieva Kisielytė
Ieva Rudalevičiūtė
Karina Šutovičiūtė
Ignas Uždavinys
Eimantas Gaučas

Orientavimosi sporto, turizmo technikos, laipiojimo uolomis bei šaudymo varžybose dalyvavo:
5b klasės mokinės
Viltė Augulytė
Meda Rinkevičiūtė
Martyna Babachinaitė
Justina Puzaitė
6a klasės mokinė
Kornelija Valentinovičiūtė
6b klasės mokinys
Nikolas Ges
6c klasės mokinės
Greta Taraškevičiūtė
Toma Švabauskaitė
7b klasės mokinė
Justina Janulevičiūtė
8c klasės mokinė
Milda Mikaliukštytė

Šiuolaikinio šokio kolektyvas „VIP“ dalyvavo tarptautiniuose šokio festivaliuose
„LITHUANIAN OPEN 2017“ (Vilnius) ir „BALTIC AMBER Suvalkai 2017“ (Lenkija)
1a klasės mokinės:
Miglė Mašalaitė
Diana Kerulytė
1 d klasės mokinės:
Rugilė Galinaitytė
Guoda Baliūnaitė
Justina Vilbik
Aistė Venciūtė
Rugilė Pranauskaitė
2a klasės mokinės:
Erika Krukovskytė
Saulė Šapranauskaitė
Gabrielė Sionova
2b klasės mokinės:
Gabrielė Tunkevičiūtė
Kamilė Sirotkaitė
Rugilė Bareikytė
2c klasės mokinės:
Austėja Andriuškevičiūtė
Ugnė Šilanskaitė
2d klasės mokinė:
Elzė Zovaitė
3a klasės mokiniai:
Edvin Kozlovskij
Greta Andruškevičiūtė
Urtė Maceržinskaitė
3b klaės mokinės:
Mėja Gurčiūtė
Karina Šutovičiūtė
4a klasės mokinė:
Austėja Varšakaitė

4b klasės mokinė:
Laurita Andriuškevičiūtė
4c klasės mokinės:
Beata Danielė
Augustė Jurgelevičiūtė
5c klasės mokinė:
Gintė Gumbrytė
6a klasės mokinės:
Andrėja Vrublevskaja
Gabrielė Sabuckytė
Saulė Butkutė
Dominyka Dubakaitė
Kamilė Bagdonaitė
Paulina Bulkaitė
Martyna Vareikaitė
7c klasės mokinė:
Kamilė Petrovaitė

________________________________________________________________

2016-2017 M.M.  PIRMŪNAI

R e i š k i u padėką už puikų mokymąsi:
Krukovskytei Erikai, 1a
Lagunavičiūtei Liucijai, 1a
Chochlačiovaitei Sofijai, 1a
Valskytei Dominykai, 1b
Kazlauskui Dovydui, 1b
Motiejūnaitei Aistei, 1b
Lileikytei Miglei, 1c
Lipnevičiūtei Emilijai, 1c
Viburytei Mėtai, 1c
Česnavičiūtei Aistei, 1d
Kontrimavičiui Arnui, 1e
Sajytei Rugilei, 1e
Liubertaitei Robertai,1e
Nastajūtei Ievai, 1e
Mikėnui Adui, 1e
Jauniškytei Mildai,2b
Uždaviniui Ignui,2b
Baubliui Ernestui, 2b
Vaškelytei Vaivai,3a
Matulytei Simonai,4a
Karaliūnaitei Godai,4a
Baubliui Augustinui, 5c
Petrylai Ryčiui, 6d

R e i š k i u padėką už labai gerą mokymąsi:
Mamaniškiui Ugniui, 1a
Labul Robert, 1a
Sionovai Gabrielei, 1a
Misiūnaitei Erikai, 1a
Stalnioniui Dovydui, 1b
Petrašiūnaitei Patricijai, 1b
Purikovaitei Justinai, 1b
Mickevičiui Mindaugui,1c
Valiušaičiui Ignui,1c
Jonauskaitei Austėjai,1c
Chmieliauskui Karoliui,1d
Galdikui Povilui,1d
Juknevičiūtei Smiltei,1d
Verseckaitei Aidai,1d
Zaicevui Ignui,1d
Larkinui Lukui,1e
Paknytei Medai,1e
Ilgevičiui Tomui,1e
Čepaitei Danielei,1e
Butkutei Emai, 2a
Vozbutaitei Kamilijai, 2a
Malevskytei Gabrielei, 2a
Gurčiūtei Mėjai,2b
Kisielytei Ievai,2b
Morkvėnaitei Lukrecijai, 2b
Puchovičiui Dominikui, 2b
Rudalevičiūtei Ievai, 2b
Šlapikaitei Austėjai, 2b
Zavurskytei Mildai, 2b
Čiurinskaitei Lėjai, 2c
Nastajui Mantui, 2c
Svetlauskui Ričardui, 2c
Tumaitei Akvilei, 2c
Bendoravičiūtei Saulei, 2c
Jakubickai Lauraitei, 2c
Skučui Antanui,3a
Skučaitei Adelei,3a
Kravčenkaitei Dorotėjai, 3b
Nikolajevaitei Elzei, 3b
Pakšiui Jokūbui, 3c
Danielei Beatai, 3c
Šmigelskaitei Gabijai, 3c
Jurgelevičiūtei Augustei, 3c
Vitkauskui Modestui, 3c
Anankaitei Liepai, 4b
Andraikėnaitei Elzei, 4b
Giedrytei Urtei, 4b
Grašytei Emai, 4b
Klionovskytei Paulai, 4b
Žėkaitei Urtei, 4b
Jakeliui Deividui, 4c
Stundžiui Edvinui,4c
Smagurauskaitei Miglei,4c
Ilgevičiūtei Laurai, 5a
Urbelytei Rugilei, 5a
Petrašunaitei Paulai, 5b
Puchovičiūtei Nikolei, 5c
Zaronskiui Lukui, 5c
Zavurskytei Simonai, 5c
Galdikaitei Patricijai, 6c
Galvydžiui Titui, 6c
Kemeklytei Laurai, 6c
Pacauskaitei Emilijai, 6c
Ramanauskaitei Gretai, 6c
Čiapui Nedui, 6d
Žemytei Eimantei, 7a
Blaževičiui Gyčiui, 7b
Blaževičiūtei Vaivai, 7b
Kavoliūnaitei Ievai, 7b
Petkevičiūtei Šarūnei, 7b
Šakalytei Gabijai, 7b
Žižytei Patricijai, 7b
Cerebiejūtei Gabrielei, 8a
Sendiulytei Paulinai, 8a
Lašiniui Mantui, 8b
Nikolajevui Juliui, 8b
Zarembaitei Gabrielei, 8b
Zmejauskaitei Viktorijai, 8b

Progimnazijos direktorius Romualdas Petrevičius