Sveikiname…

Sveikiname progimnazijos mokinius, dalyvavusius Vilniaus miesto bei tarptautiniuose renginiuose ir garsinusius mokyklą savo pasiekimais. Linkime ir toliau siekti pergalių sportuojant, aktyviai  dalyvauti meninėje veikloje.

Sėkmės 2018-aisiais metais!

Jaunučių chorų festivalyje „Šviesa“ 2017 m. dalyvavo:
4a klasės mokiniai
Giedrė Isajevaitė
Austėja Budreckaitė
Austėja Varšakaitė
Adelė Skučaitė
Vaiva Vaškelytė
Antanas Skučas
4c klasės mokiniai
Beata Danielė
Edvinas Mackevič
Augustė Jurgelevičiūtė
Eimantas Petkelis
Livija Nariūnaitė
GabijaŠmigelskaitė
Edita Kiselytė
Mantas Kulikauskas
Smiltė Žvinytė
Deimantė Valskytė
Amanda Latanauskaitė
3a klasės mokiniai
Gabrielė Malevskytė
Ema Butkutė
Urtė Maceržinskaitė
Greta Andriuškevičiūtė
Kamilija Vozbutaitė
Matas Maceržinskas
Denis Tuščio
Klaudijus Dačauskas

3c klasės mokinė
Emilija Jackevič
3b klasės mokiniai
Austėja Šlapikaitė
Mėja Gurčiūtė
Greta Šerėnaitė
Milda Zavurskytė
Milda Jauniškytė
Ieva Kisielytė
Ieva Rudalevičiūtė
Karina Šutovičiūtė
Ignas Uždavinys
Eimantas Gaučas

Orientavimosi sporto, turizmo technikos, laipiojimo uolomis bei šaudymo varžybose dalyvavo:
5b klasės mokinės
Viltė Augulytė
Meda Rinkevičiūtė
Martyna Babachinaitė
Justina Puzaitė
6a klasės mokinė
Kornelija Valentinovičiūtė
6b klasės mokinys
Nikolas Ges
6c klasės mokinės
Greta Taraškevičiūtė
Toma Švabauskaitė
7b klasės mokinė
Justina Janulevičiūtė
8c klasės mokinė
Milda Mikaliukštytė

Šiuolaikinio šokio kolektyvas „VIP“ dalyvavo tarptautiniuose šokio festivaliuose
„LITHUANIAN OPEN 2017“ (Vilnius) ir „BALTIC AMBER Suvalkai 2017“ (Lenkija)
1a klasės mokinės:
Miglė Mašalaitė
Diana Kerulytė
1 d klasės mokinės:
Rugilė Galinaitytė
Guoda Baliūnaitė
Justina Vilbik
Aistė Venciūtė
Rugilė Pranauskaitė
2a klasės mokinės:
Erika Krukovskytė
Saulė Šapranauskaitė
Gabrielė Sionova
2b klasės mokinės:
Gabrielė Tunkevičiūtė
Kamilė Sirotkaitė
Rugilė Bareikytė
2c klasės mokinės:
Austėja Andriuškevičiūtė
Ugnė Šilanskaitė
2d klasės mokinė:
Elzė Zovaitė
3a klasės mokiniai:
Edvin Kozlovskij
Greta Andruškevičiūtė
Urtė Maceržinskaitė
3b klaės mokinės:
Mėja Gurčiūtė
Karina Šutovičiūtė
4a klasės mokinė:
Austėja Varšakaitė

4b klasės mokinė:
Laurita Andriuškevičiūtė
4c klasės mokinės:
Beata Danielė
Augustė Jurgelevičiūtė
5c klasės mokinė:
Gintė Gumbrytė
6a klasės mokinės:
Andrėja Vrublevskaja
Gabrielė Sabuckytė
Saulė Butkutė
Dominyka Dubakaitė
Kamilė Bagdonaitė
Paulina Bulkaitė
Martyna Vareikaitė
7c klasės mokinė:
Kamilė Petrovaitė