2a klasės mokinių pažintis su Vilniaus legendomis

Gegužės 17 dieną, Vilniaus pažinimo dieną, Lietuvos nacionaliniame muziejuje Simono Stanevičiaus progimnazijos 2a klasės mokiniai susipažino su Vilniaus legendomis. Vaikai  išgirdo, kaip buvo įkurtas Vilniaus miestas ir pastatyta Gedimino pilis, kas buvo Šventaragis ir kur yra jo slėnis. Edukacijos metu  mokiniai mėgino sudėlioti legendos įvykius, sujungti tinkamas detales ir įsidėmėti įdomiausius įvykius Vilniaus atsiradimo istorijoje.

7B klasės mokinių išvyka į Nacionalinę dailės galeriją

Gegužės 17-toji –  netradicinio ugdymo diena. Tad šią dieną Simono Stanevičiaus progimnazijos 7B klasės mokiniai lankėsi Nacionalinėje dailės galerijoje. Įdomi ekskursija, puiki edukacinė veikla ir galimybė parašyti bei išsiųsti laišką artimiems žmonėms. Atvirlaiškių ir senų  laiškų istorijos įkvėpė mokinius įdomiems sumanymams ir kūrybai. Vėliau mokiniai keliavo į Vilniaus senamiestį.

8A klasės išvyka į Vilniaus Universitetą

Gegužės 17 dieną Simono Stanevičiaus progimnazijos  8A klasės mokiniai aplankė VU   biblioteką bei universiteto kiemus.

Mokiniai buvo užkopę ir į senąją observatoriją, pabuvojo Rektorių auloje, Baltojoje salėje, Šv. Jonų bažnyčioje, pasivaikščiojo po universiteto kiemus, klausydamiesi gidės Eglės pasakojimų apie universiteto įkūrimą bei šiandienos gyvenimą.