1a klasės bendruomenės kalėdinė šventė

Įvairiomis spalvomis pasipuošė mokyklos aktų salė šiandien vakare. 1a klasės mokiniai visus  pakvietė į  pasirodymą “Spalvų karalystė”. Vaikai šoko, dainavo, vaidino ir džiugino  tėvelius nuoširdžiu pasirodymu. Šventėje dalyvavo ir tėveliai, jie suvaidino lietuvių liaudies pasaką “Vištytė ir gaidelis”. 1a klasės bendruomenės kalėdinėje šventėje netrūko žaidimų, džiaugsmo, geros nuotaikos ir  plojimų.

KALĖDŲ BELAUKIANT

  1. Mūsų mokyklos priešmokyklinės ugdymo grupės ,,Bitutės“ vaikai bei auklėtojos prieš pat Kalėdas kvietė tėvelius ir artimuosius pabūti kartu,  pasidžiaugti nepaprastu Kalėdiniu stebuklu –  alsuojančiu laiku. Tad gruodžio 13-iosios popietę Raganiukės teatro salėje rinkosi šventiškai nusiteikę vaikai ir jų tėveliai žiūrėti spektakliuko „Rikiki, Sniego Liūtas ir Raganiukės Kalėdų burtai“. Tačiau kokia Kalėdų šventė be Kalėdų senelio?!

Netrukus atvyko ir taip ilgai lauktas Svečias. Laikas, praleistas kartu su Seneliu, neprailgo. Vaikučiai klausėsi Senelio pasakojimų apie kelionę, deklamavo eilėraščius, išvardijo, kokius gerus darbus nuveikė šiais metais. Ir, žinoma, sulaukė dovanėlių.

Atsisveikinę su Kalėdų seneliu, visi  pakiliai ir šventiškai nusiteikę keliavo į namučius. Laukti Kalėdų…

Visiems gražaus ir jaukaus šventinio laukimo…

Paskaninkime Kalėdas beglobiams gyvūnams

Gruodžio 15 dieną mokykloje šurmuliavo labdaros mugė “Paskaninkime Kalėdas beglobiams gyvūnams”. Šaunūs 5-7 klasių savanoriai siūlė įsigyti rankdarbių ar namuose gamintų skanėstų ir taip paaukoti pinigų gyvūnų globos organizacijai VšĮ „SOS gyvūnai“. Labai ačiū visiems mugės dalyviams ir pirkėjams. Jūsų visų dėka surinkome net 112,50 €.

Visi nutarėme, kad viena muge neapsiribosime ir paversime šią labdaros akciją kasmetine.

Mugės iniciatorė – anglų kalbos mokytoja Kristina Tokarienė

Diktanto meistras

Vilniaus miesto 3-4 klasių mokinių 2017 m. diktanto konkurso “Diktanto meistras” 2-ajame etape mūsų progimnazijai atstovavo 3 b klasės (mokytoja Rasa Bakutienė) mokinys Ignas Uždavinys ir 4 b klasės (mokytoja Elvyra Lašienė) mokinė Dorotėja Kravčenkaitė.
Sveikiname Dorotėją, laimėjusią III vietą!

Šeimų šventė

Gruodžio 16 d.  rytmetį 3 C klasės mokiniai bei jų tėveliai, sesės ir broliai susirinko į klasės šeimų kalėdinę šventę, kur netrūko geros nuotaikos, pokštų, prizų ir siurprizų bei vaišių.

Nuoširdžiai ačiū Emilijos mamytei už linksmąsias kalėdines estafetes ir visiems už pagalbą bei geranoriškumą. Šventė buvo nuostabi!

Visiems smagių artėjančių Šv. Kalėdų!