Kalėdinė šventė

Gruodžio 22 d. Simono Stanevičiaus progimnazijoje vyko kalėdinė šventė. 5b klasės mokiniai kartu su savo klasės vadove D.Simanavičiene parengė vaidinimą “Mikimauzai emigrantai”, padainavo savo klasės dainą, pasikeitė dovanėlėmis, žaidė įvairius žaidimus. Smagu švęsti, žaisti, šokti, groti, dainuoti, vaidinti. 5b klasė tapo 5-6 klasių  nugalėtoja.

Lobio beieškant

Gruodžio 22 diena 4b klasės mokiniams buvo kupina netikėtumų, veiklos ir įspūdžių. Jau nuo ankstyvo ryto klasėje laukė paslaptingas laiškas, kuriame mokiniai rado instrukciją ir taisykles, kur ir kaip ieškoti kalėdinio lobio. Ketvirtokams teko nelengvas, bet įdomus paieškos maršrutas: klasė, mokyklos laiptinės, koridoriai, biblioteka ir net… direktoriaus kabinetas!  „Stotelėse“ vaikams reikėjo atlikti tam tikras užduotis. Draugiškai padirbėję, „sekliai“ greitai pasiekė tikslą –  lobis buvo rastas!

Gražių ir smagių švenčių visiems linki 4b klasės kolektyvas!

Mėgintuvėlis

Gruodžio 21 d. vakarą 4b klasės mokiniai, jų tėveliai ir mokytoja dalyvavo kalėdiniame edukaciniame užsiėmime, kurį organizavo “Mėgintuvėlis. lt” komanda. Visi buvo nustebinti ir sužavėti, galėdami palaikyti ledą ir liepsnas savo rankose, pabūti muilo burbule, atlikti kitus cheminius eksperimentus.

Įspūdžiai nepakartojami!

Kalėdinis koncertas

Ketvirtadienį vakare   pailgintos grupės mokiniai  ir dainavimo studijos dainininkės sveikino visus su šventomis Kalėdomis.
Jie  vaidino, šoko ir dainavo tėveliams, seneliams, sesutėms ir broliukams, susirinkusiems mokyklos aktų salėje. Vaikus paruošė pailgintos grupės mokytojos Regina Juciuvienė, Lijana Verbėjienė ir dainavimo studijos vadovė Rita Račiūnienė. Gražių švenčių!

Boulingas

Po gražaus ir žaismingo Kalėdinio pasirodymo 6B klasės mokiniai skubėjo į boulingo klubą, kur linksmai sportuodami ir bendraudami užbaigė šių metų darbus. Kaip tikra šeima, linkėdami vienas kitam šiltų šventų Kalėdų, džiaugėsi buvimu kartu.

Gražių švenčių visiems.

Klasių puošimo konkursas

Artėjant Kalėdoms, 5-8 klasių mokiniai puošė savo klases – rengėsi klasių puošimo konkursui. Konkurse dalyvavo visos klasės. Už klasių puošimą komisija skyrė nominacijas:

5a kl. – originaliausia
5b kl. – meniškiausia
5c kl. – šventiškiausia
6a kl. – žiemiškiausia
6b kl. – žaismingiausia
6c kl. – kalėdiškiausia
7a kl. – kvapniausia
7b kl. – šiuolaikiškiausia
7c kl. – jaukiausia
7d kl. – saldžiausia
8a kl. – subtiliausia
8b kl. – jaukiausia ir meniškiausia
8c kl. – animaciškiausia

Gražių švenčių!

2c klasės išvyka

Gruodžio 14 d. 2c klasės mokiniai su tėveliais ir mokytoja Asta vyko į Kernavę. Ten dalyvavo edukacinėje veikloje “Kūčiukų kepimas”. Mokiniai su tėveliais gamino kūčiukus, kūrė karpinius kalėdiniams atvirukams, klausėsi Kūčių papročių bei burtų. Smagu kartu pabūti. Ačiū Mėtos Bražėnaitės mamytei už išvykos suorganizavimą. Ačiū tėveliams, kad buvote kartu. Visiems ramių Kūčių, šiltų Šv. Kalėdų, linksmų Naujųjų Metų.