Anglų kalbos konkursas „Spelling Bee“

Lapkričio 29 dieną mokykloje vyko 5 klasių anglų kalbos konkursas „Spelling Bee“ (Pasakyk paraidžiui).
Buvo smagu matyti tokį nemažą dalyvių skaičių. Vaikai turėjo prisiminti ne tik kaip rašomi įvairūs žodžiai, bet ir angliškos abėcėlės raidžių pavadinimus.
Sunki ir ilga buvo kova, tačiau pavyko atrasti tuos tris šauniausius, kurie puikiai moka abėcėlę bei labai gerai įsimena žodžių rašybą.
“Spelling Bee“ nugalėtojai:
I vieta Dovydas Venckus 5a
II vieta Džiugas Mangirdas Kartjalas 5a
III vieta Žygimantas Merkevičius 5bDėkojame visiems dalyviams ir juos palaikiusiems klasės draugams.

Mokytojos Auksuolė Šetkuvienė ir Kristina Tokarienė

“Vardan tos Lietuvos”

2017 m. lapkričio 23 d. 8 b klasės mokiniai su auklėtoja Ilona Šumskiene dalyvavo konkurse “Vardan tos Lietuvos”, Vilniaus Senvagės gimnazijoje ir užėmė IV vietą. Konkursą sudarė 3 etapai: sudėtingas kliūčių ruožas, rikiuotės pratimai, žygiavimas su daina, istorinė viktorina ir patriotinė daina.

Karjeros diena 3B klasėje

Lapkričio 21 d. 3B klasės mokiniai su mokytoja vyko į Greitosios medicinos pagalbos stotį. Čia jie ne tik sužinojo, kaip elgtis užspringus ar pamačius sąmonę praradusį žmogų, bet ir išmoko daryti krūtinės ląstos paspaudimus. O kaip įdomu greitosios pagalbos automobilyje sužinoti savo pulsą!

Ačiū Eimanto tėveliui Karoliui už puikią išvyką.

2 D klasės edukacinė pamoka

Lapkričio 21 d. Simono Stanevičiaus progimnazijos 2 d klasės mokiniai kartu su savo mokytoja Daina Imbrasiene lankėsi Lietuvos nacionaliniame muziejuje. Čia vyko edukacinė pamoka „Vaikai ir žaislai“, kurios metu mokiniai susipažino su su senolių vaikystės pramogomis, išsiaiškino, kaip buvo daromi žaislai, žaidė kaimo vaikų ir piemenėlių žaidimus, klausėsi sekamų pasakų, taip pat susipažino su muziejininko profesija.

 

,,Ankstyvi lytiniai santykiai kaip visuomenės sveikatos problema“

Lapkričio 24 d. 8a klasės mokiniai susitiko su Šeškinės poliklinikos visuomenės sveikatos specialiste Loreta Karpovič – išklausė paskaitą ,,Ankstyvi lytiniai santykiai kaip visuomenės sveikatos problema“, bendravo su lektore. Mokiniai pagilino žinias apie lytinį brendimą ir sveikatą, ankstyvių lytinių santykių pavojus, atsakomybę už lytinę prievartą. Už tarpininkavimą dėkojame socialinei pedagogei Laurai Druteikaitei.