All posts by Svetlana Vimoncienė

“Diktanto meistras”

Vilniaus miesto 3-4 klasių mokinių 2017 m. diktanto konkurso “Diktanto meistras” 2-ajame etape mūsų progimnazijai atstovavo 3 b klasės (mokytoja Rasa Bakutienė) mokinys Ignas Uždavinys ir 4 b klasės (mokytoja Elvyra Lašienė) mokinė Dorotėja Kravčenkaitė.
Sveikiname Dorotėją, laimėjusią III vietą!

Šeimų šventė

Gruodžio 16 d. šeštadienio rytmetį 3 C klasės mokiniai bei jų tėveliai, sesės ir broliai susirinko į klasės šeimų kalėdinę šventę, kur netrūko geros nuotaikos, pokštų, prizų ir siurprizų bei vaišių.

Ačiū labai Emilijos mamytei už linksmąsias kalėdines estafetes ir visiems už pagalbą ir geranoriškumą. Šventė buvo nuostabi!

Visiems smagių artėjančių Šv. Kalėdų!

Chorų festivalis

2017 m. gruodžio mėn. 13d. mūsų mokyklos jaunučių choras (3-4 klasių)  dalyvavo Vilniaus miesto  jaunučių chorų festivalyje „ŠVIESA“, kuris vyko J.Basanavičiaus progimnazijoje. Tai jau šeštasis festivalis, kuriame susirenka didelis būrys jaunų dainininkų iš įvairių mokyklų. Nuostabios dainos, vaikų šypsenos, gera nuotaika,  naujos patirtys ir nenumaldomas noras dainuoti – tai svarbiausi festivalio siekiai.

 

2c edukacinė pamoka

Gruodžio 8 d. 2c klasės mokiniai su mokytoja Asta keliavo į nacionalinę Martyno Mažvydo biblioteką. Ten vyko edukacinė pamokėlė “Rytmečio skaitiniai”.  Mokiniai klausėsi skaitomos ištraukos iš knygos “Kalėdų senelio staigmena”, ją aptarė. Gamino kalėdinį atviruką. Laikydami rankose savo sukurtą “kalėdinį stebuklą”, pakilia nuotaika lauks šventės ir Kalėdų senelio.

Tarpmokyklinės   „Linksmųjų estafečių“ rungtys

Gruodžio 6 dieną Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazijoje  šurmuliavo  didelis būrys ketvirtų klasių mokinių.  Vyko tarpmokyklinės   „Linksmųjų estafečių“ rungtys, kuriose dalyvavo mūsų progimnazijos ir Šeškinės pradinės mokyklos mokiniai.

Mokinai išbandė savo vikrumą  įvairiose rungtyse: sviedinio varymo, šokinėjimo maiše, kamuoliukų pernešime ir t.t.  Renginio metu visus lydėjo puiki nuotaika, azartas.

Pralaimėjusių nebuvo – nugalėjo draugystė! Mokinai buvo apdovanoti padėkos raštais ir saldžiomis dovanomis.

Renginys buvo organizuojamas pagal progimnazijoje vykdomą mokyklų pažangos ir bendradarbiavimo projektą, skirtą fizinio aktyvumo skatinimui „Judėjimo džiaugsmas“.

4b “Swedbank” centrinėje būstinėje

Tyrimai rodo, kad kišenpinigius vaikai ima gauti vos pradėję eiti į mokyklą. Tačiau ar jie būna tam pasiruošę? Ar tokio amžiaus mažiausieji jau žino, kaip ir kodėl verta taupyti arba kaip atskirti poreikius nuo norų? Dar svarbiau yra, kad vaikai suvoktų, jog pinigai ant medžių neauga, o viskas aplink – nuo pieštuko iki kompiuterio – kainuoja. Apie visa tai smagiai ir paprastai  papasakojo “Swedbank” Finansų instituto ekspertė Rasa Rambynaitė, kurią  4b klasės mokiniai kartu su mokytoja  aplankė “Swedbank” centrinėje būstinėje Vilniuje.

O kiek nepakartojamų įspūdžių paliko ekskursija po “Swedbank” pastatą!